Susitikimas su šeima

Šio susitikimo tikslas – stiprinti šeimos narių tarpusavio santykį, padedant suprasti bei priimti įvairius sveikimo proceso aspektus, suteikiant žinių apie ligą ir pagalbos galimybes bei ieškant atsakymų į natūraliai kylančius klausimus.

Ne paslaptis, jog nauji psichikos sutrikimai paliečia ne tik sergančiuosius, bet visos šeimos kasdienybę. Psichikos liga – tai naujas iššūkis, dėl kurio gali kisti šeimos narių poreikiai, norai, įpročiai, veiklos, santykiai. Svarbu suprasti, jog sveikatos sutrikimas tai vienas iš gyvenimo aspektų, kuris keičia, tačiau neapsprendžia šeimos pasitenkinimo gyvenimu. Mokslinė literatūra ir gerieji pavyzdžiai bendruomenėje rodo, jog susipažinimas su liga, išmokimas sekti savo sveikatos būseną bei artimųjų palaikymas padeda žmonėms gyventi kartu su sutrikimu ir gyventi laimingą gyvenimą. Tačiau, tokių įgūdžių formavimasis užtrunka, pareikalauja nemažai kantrybės tiek iš žmogaus, kuris išgyveno krizę, tiek iš jo artimųjų. Norime atkreipti dėmesį į susipažinimo su liga etapą, kai sutrikimas yra naujas, kai artimųjų ir aplinkinių palaikymas yra itin svarbus, kai viskas nauja ir netikėta, kai sunku.

Kartu su “Pagalbos artimiems“ komandos nariais norime pakviesti šeimos narius susėsti už bendro stalo ir pasidalinti tuo, kas rūpi, pasigilinti į tai, su kuo susidūrė visa šeima ir aptarti, ką galima ir ko nepavyks pakeisti.

|| Susitikimas su šeima organizuojamas nuotoliniu būdu arba fiziškai. Į tokio pobūdžio susitikimą kviečiamas žmogus, kurį ištiko krizė ir jo / jos artimieji, dalyvaujantys kasdieniniame gyvenime bei du mūsų komandos specialistai.

|| Susitikimo trukmė 1,5 – 2 val.

|| Susitikimo su šeimos nariais kaina:  60 eurų (dalyvaujant 1 specialistui)

Susisiekime:

Telefonu: +370 685 84 909
El. paštu: pagalbaartimiems@gmail.com
Per soc. tinklus: facebook